BANCUL ZILEI

GettyImages-868643608

Dimensiune font:

| 11-01-2021 06:00

 Nevastă, iar îmi ceri bani să îți cumperi chiloți noi? Ăia vechi ce au?

Au ieșit din modă, dragă… și toți prietenii tăi râd de mine.

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA

BANCUL ZILEI
03/03/2021 06:00

 În prag de primăvară: - M-am dus in parc să alerg. Erau numai graşi care alergau. E clar, alergatul ingraşă, aşa că m-am intors acasă! 

BANCUL ZILEI
02/03/2021 06:00

 La scoala, profesoara ii zice lui Bula: -Asculta, cum de aud numai lucruri negative despre tine: bei, fumezi, esti afemeiat. Nimic pozitiv nu ai in tine. -Ba da, doamna profesoara, sunt seropozitiv.

BANCUL ZILEI
01/03/2021 06:00

 Ce gandeşte mireasa cand el zice da? -În sfarsit, pot să renunţ la dietă!

BANCUL ZILEI-Un cuvânt spus la altar
28/02/2021 12:55

 Caut un bărbat puternic, răbdător, calm si intelegător, care să mă dea pe spate. Voltaren am eu! * * * Stie cineva cum poti indulci o acritură? Am incercat cu zăhărelul si nu merge. * * * Doi ...

BANCUL ZILEI
27/02/2021 06:00

 În biserică, un beţivan stand intr-un colţ al bisericii, observă in depărtare o siluetă intr-o rochie lungă… Se apropie incet şi intreabă şoptind: - Madame, dansaţi? - Nu! ră ...

BANCUL ZILEI
26/02/2021 06:00

 Trei berze, in zbor - Tu unde mergi ? - Merg la un cuplu care incearcă de 10 ani să aibă un copil… le duc o fetită. - Frumos. - Si tu? - Merg la o doamnă care nu a avut niciodată copii.. ...

BANCUL ZILEI
25/02/2021 06:00

 Un cuplu intr-un magazin de bijuterii. Ea probează o brăţară scumpă: - Iubi, cum imi stă cu brăţara asta? - Te face grasă! 

BANCUL ZILEI
24/02/2021 05:59

- Ioane, unde-i sticla de pălincă? - Ioai, tu Mărie, am dezinfectat o rană. - Ce fel de rană? - Sufletească.  

BANCUL ZILEI
23/02/2021 06:05

 -Domnule, vă recomand să va tundeti chel! -Si asta ajută la oprirea căderii părului? -Nu, dar te ajută să te obisnuiesti!

BANCUL ZILEI
22/02/2021 06:00

 Sotia ii bandajează capul sotului, spart de o oală aruncată de ea. La un moment dat ii spune: – Vezi? Cine te-ar ingriji dacă n-as fi eu?